Hakkımızda

Gökova ovasının eşsiz manzarasında maviyle yeşilin buluştuğu çam ormanları ve zeytin ağaçları arasına korunaklı bir şekilde kurulmuş olan Gökova Dağ Evleri huzuru, sakinliği ve mutlulukları yaşayabileceğiniz doğadaki eviniz. Sabah güneşin doğuşuna şahit olabilir ve gece ise bütün yıldızları neredeyse elinizle tutabilirsiniz.

Şehrin gürültüsü ve stresinden uzak doğanın kalbinde, kışın gürül gürül yanan şömine önünde, yazın ise bahçenizde bulunan size özel korunaklı havuzda kuş seslerini dinlerken huzurun ve mutluluğun tadına varabilirsiniz.

Kuyucak-Obrukalanı mevkiinde yer alan Gökova Dağ Evleri Akyaka’ya 5 km mesafededir. Özel korunaklı havuzlu 3 adetten oluşan dağ evleridir. Misafirlerimiz herbir dağ evine özel bulunan havuz ve barbekü olanaklarından yararlanabilirler. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.

Fırın, bulaşık makinesi ve küçük ev aletleriyle donatılmış mutfak, oturma alanı ve yemek alanı vardır. Gökova Dağ Evleri’nde havlu ve nevresimler temin edilmektedir. Gökova Dağ Evleri’nde sunulan diğer olanaklar arasında güneşlenme terası bulunmaktadır. Bölge, uçurtma sörfü ve binicilik için popülerdir.

Konuklar çevredeki bölgede bisiklet, stand up paddle board (SUP) ve balık tutma gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştirebilirler, Köyceğiz Gölünü ve yine Köyceğiz’de bulunan Toparlar Şelalesini ziyaret edebilirler. En yakın havaalanları olan Dalaman Havaalanı 70 km ve Bodrum-Milas Havaalanı 105 km uzaklıktadır.

Gökova Dağ Evleri, konuklarını 28 Haz 2004 tarihinden beri ağırlamaktadır.

Konum

Muğla ili, Menteşe ilçesi, Kuyucak Obrukalanı mevkiide bulunmakta ve Akyaka’ya 3,7 km, Gökova’ya 10 km mesafedir.

Dalaman (DLM) Havaalanı 74,8 km

Bodrum-Milas (BJV) Havaalanı 105 km

En yakın sahil 4.1 km,

En yakın restaurant 4.1 km,

Pazar ve market 4,1 km mesafededir.

Marmaris’e 35 km,

Göcek’e 79 km,

Fethiye’ye 105 km mesafededir.

× WhatsAPP